Gastronomia sezonowa

Karczma Ziemko
Ziemko jest doskonałym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych i integracyjnych oraz szkoleń dla mniejszych grup, do 30 osób.Strzecha na wodzie – grill, wędzarnia, ognisko.
Nad jeziorem znajduje się „wodna strzecha”, która jest idealnym miejscem do aktywności na świeżym powietrzu. Strzecha ma dach, oświetlenie i dużo dźwięku. Dodatkowym plusem jest duży grill i wędzarnia znajdująca się tutaj. Strzesze posiada kącik gier (bilard, piłkarzyki, cymbergaj, tenis stołowy). Bliskość plaży pozwala na zorganizowanie biesiady przy ognisku. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że ​​Strzecha jest kolejną opcją na organizację imprez nad malowniczym Jeziorem Chomiąskim. Możliwość organizacji imprezy dla 120 osób.


Restauracja Rzepicha - Gospoda
Restauracja serwuje dania oparte na najlepszych regionalnych produktach i wieloletnim doświadczeniu. Tutaj znajdziesz tradycyjne dania z regionu, jak również znane na całym świecie klasyki. Sala restauracyjna nadaje się do użytku przez cały rok. Jest otwarty codziennie w sezonie. Nieplanowane i integracyjne imprezy, szkolenia, konferencje, tańce i inne odbywają się tu przez cały rok. Oryginalny wystrój ściśle nawiązuje do charakteru całego ośrodka, tworząc niepowtarzalny klimat, który goście uwielbiają.


Chata Mieszko
M
ożliwość organizacji uroczystości dla 50 os.


Bistro ( na wagę ) – domowe obiady
Latem przed głównym budynkiem działa bistro, w którym serwowane są obiady i kolacje na wagę. Znajdziesz tu dania oparte na najlepszych regionalnych produktach i wieloletnim doświadczeniu, dania wywodzące się z tradycji regionu, a także znane na całym świecie klasyki. Każdy ma możliwość ugotowania posiłku w dowolnej proporcji i kombinacji. Kolejną zaletą jest to, że nie trzeba czekać na wydanie posiłków, są one dostępne zawsze w godzinach otwarcia bistro. Menu nie jest stałe, co zapewnia szeroki wybór dań nawet podczas dłuższych pobytów.


Piec chlebowy,
Mała gastronomia ( hot- dog, pop-korn, granita , hamburger, napoje zimne, gofry suche z cukrem/pudrem , gofry z bitą śmietaną, gofry z lodami oraz owocami )
Zagroda Wojomira –możliwość organizacji ogniska oraz grilla;