Wesele w Grodzie Piasta

W samym sercu lasów Chomiąży Szlacheckiej , w Grodzie Piasta organizujemy przyjęcia weselne. Ten, wyjątkowy i niepowtarzalny dzień pozostanie niezapomnianym przeżyciem.

Dzień ślubu i wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Chcemy, aby ta uroczystość pozostała w pamięci Państwa i Państwa Gości jako wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie. Naszym gościom oferujemy profesjonalną obsługę, pokoje hotelowe i wille wakacyjne, bezpłatny parking oraz bezpłatne apartamenty dla Pary Młodej. Pomożemy zorganizować inne atrakcje. Obiekt wyposażony jest w profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz salę dla zespołów, niezbędnych elementów do udanego wesela. Nasze wesele zorganizowaliśmy na pięknie udekorowanym molo z widokiem na jezioro. Dbamy o każdy szczegół, przygotowujemy piękne dekoracje, zapewniamy kompletny system, pary załatwiają wszelkie formalności w urzędzie rejestracyjnym i uzyskują pozwolenie na odbycie ślubu poza urzędem rejestracyjnym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Aby ten wyjątkowy dzień pozostał na długo w pamięci - polecamy pokaz wojenny i pokaz tańca z ogniem.

Główna sala restauracyjna mieści do 120 osób, jest salą klimatyzowaną , jej stylizowany wystrój oraz nasze zaangażowanie i determinacja sprawi , że Wasze wesele będzie niepowtarzalne i na długo pozostawi w pamięci tylko miłe wspomnienia.

Sprawdź naszą propozycję weselną - kliknij poniżej
pdfoferta_weselna_Bursztynowa_2024.pdf  pdfoferta_weselna_Rubinowa_2024.pdf